Location : Home > R > RN60C2430FB14
RN60C2430FB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN60C2430FB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN60C2430FB14 standard package with RoHS 43280 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
RN60C2430FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/8watt 243ohms 1 50ppm 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767163203G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 20K OHM 16SOIC