Location : Home > R > RN60C2212BB14
RN60C2212BB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN60C2212BB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN60C2212BB14 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
RN60C2212BB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/8watt 22.1Kohms .1 50ppm 800,000 Vishay/Dale 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767161183G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 15 RES 18K OHM 16SOIC
767161183G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 18Kohms 2 Bussed Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
767161183G CTS Resistor Products 571300 2015+ RES ARRAY 18K OHM 15 RES 16SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com