Location : Home > R > RN60C1620FB14
RN60C1620FB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN60C1620FB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN60C1620FB14 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
RN60C1620FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/8watt 162ohms 1 50ppm 800,000 Vishay/Dale 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767143122G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 1.2K OHM 14SOIC