Location : Home > R > RN60C1500FB14
RN60C1500FB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN60C1500FB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN60C1500FB14 standard package with RoHS 43620 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
RN60C1500FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/8watt 150ohms 1 50ppm 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
770103223P Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 5 RES 22K OHM 10SIP
770103223P CTS Resistor Products 897500 2015+ RES ARRAY 22K OHM 5 RES 10SIP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com