Location : Home > R > RN60C1300BB14
RN60C1300BB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN60C1300BB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN60C1300BB14 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
RN60C1300BB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/8watt 130ohms .1 50ppm 800,000 Vishay/Dale 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
766163470G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 47 OHM 16SOIC
766163470G 657894 13+ 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
766163470G CTS Resistor Products 1335400 2015+ RES ARRAY 47 OHM 8 RES 16SOIC Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
766163470G CTS Resistor Products 700400 2015+ RES ARRAY 47 OHM 8 RES 16SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com