Location : Home > R > RN60C1023BRE6
RN60C1023BRE6
Share on FacebookShare on Facebook
RN60C1023BRE6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PSM900JB-12R Resistors Through Hole Resistors RES 12 OHM 9W 5% RADIAL
PSM900JB-12R NEW 97390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PSM900JB-12R Yageo 770700 RES 12 OHM 9W 5 RADIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
PSM900JB-12R Yageo 788100 RES 12 OHM 9W 5 RADIAL AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
PSM900JB-12R Yageo 893300 RES 12 OHM 9W 5 RADIAL FindCores Electronics Inc.
CMF7010R000FHEK Resistors Through Hole Resistors RES 10 OHM 1.75W 1% AXIAL
CMF7010R000FHEK IC 37380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CMF7010R000FHEK Vishay Dale 1333000 RES 10 OHM 1.75W 1 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF7010R000FHEK Vishay Dale 685400 RES 10 OHM 1.75W 1 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CMF5512K600BERE Resistors Through Hole Resistors RES 12.6K OHM 1/2W .1% AXIAL
CMF5512K600BERE NEW 70100 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CMF5512K600BERE Vishay Dale 1542000 2015+ RES 12.6K OHM 1/2W .1 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF5512K600BERE Vishay Dale 881400 2015+ RES 12.6K OHM 1/2W .1 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RN65C4023FRE6 Resistors Through Hole Resistors RES 402K OHM 1/2W 1% AXIAL
RN65C4023FRE6 IC 40190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RN65C4023FRE6 NEW 88450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AC03000002000JAC00 Resistors Through Hole Resistors RES 200 OHM 3W 5% AXIAL
AC03000002000JAC00 VISHAY 264999 2020+ DIP FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
AC03000002000JAC00 Vishay BC Components 1415200 2015+ RES 200 OHM 3W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
AC03000002000JAC00 VISHAY/???? 616000 2020+ DIP IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
RS01A1K000FE70 Resistors Through Hole Resistors RES 1.0K OHM 1W 1% WW AXIAL
RS01A1K000FE70 In.Stock 98850 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
RS01A1K000FE70 Original n 205050 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
RS01A1K000FE70 Vishay/Dale 800,000 15+ Wirewound Resistors - Through Hole 1watt 1Kohms 1 Learn More Global Thunder Electronics Co.,Ltd