Location : Home > R > RN60C1001BR36
RN60C1001BR36
Share on FacebookShare on Facebook
RN60C1001BR36 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RN50E1130FRSL Resistors Through Hole Resistors RES 113 OHM 1/20W 1% AXIAL
RN50E1130FRSL NEW 99150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RN50E1130FRSL Vishay 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
PNP300JR-73-3R3 Resistors Through Hole Resistors RES 3.3 OHM 3W 5% AXIAL
PNP300JR-73-3R3 NEW 98930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PNP300JR-73-3R3 Yageo 1228700 2015+ RES 3.3 OHM 3W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PNP300JR-73-3R3 Yageo 593100 2015+ RES 3.3 OHM 3W 5 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
PNP300JR-73-3R3 Yageo 611700 NEW RoHS RES 3.3 OHM 3W 5 AXIAL FindCores Electronics Inc.
RN70E5001BB14 Resistors Through Hole Resistors RES 5K OHM 3/4W .1% AXIAL
RN70E5001BB14 IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RN70E5001BB14 NEW 78930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
25J10R Resistors Through Hole Resistors RES 10 OHM 5W 5% AXIAL
25J10R Ohmite 595100 2015+ RES 10 OHM 5W 5 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
25J10R Ohmite 800,000 15+ Wirewound Resistors - Through Hole 5watt 10ohm 5 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com