Location : Home > R > RN55E3652DRE6
RN55E3652DRE6
Share on FacebookShare on Facebook
RN55E3652DRE6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN55E3652DRE6 Metal Film Resistors - Through Hole 1/10watt 36.5Kohms .5 25ppm 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
RN55E3652DRE6 Metal Film Resistors - Through Hole 1/10watt 36.5Kohms .5 25ppm 800,000 Vishay/Dale 2015+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
RN55E3652DRE6 Metal Film Resistors - Through Hole 1/10watt 36.5Kohms .5 25ppm 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
43F40R Resistors Through Hole Resistors RES 40 OHM 3W 1% AXIAL
43F40R Ohmite 1347100 2015+ RES 40 OHM 3W 1 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
43F40R Ohmite 809100 NEW RoHS RES 40 OHM 3W 1 AXIAL FindCores Electronics Inc.