Location : Home > R > RN55E1000FRE6
RN55E1000FRE6
Share on FacebookShare on Facebook
RN55E1000FRE6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN55E1000FRE6 Metal Film Resistors - Through Hole 1/10watt 100ohms 1 25ppm 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RN55E1000FRE6 Metal Film Resistors - Through Hole 1/10watt 100ohms 1 25ppm 800,000 Vishay/Dale 2015+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
RN55E1000FRE6 Metal Film Resistors - Through Hole 1/10watt 100ohms 1 25ppm 800,000 Vishay/Dale 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS01A2K000FE70 Resistors Through Hole Resistors RES 2.0K OHM 1W 1% WW AXIAL
RS01A2K000FE70 IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS01A2K000FE70 NEW 87990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS01A2K000FE70 Vishay Dale 1338300 2015+ RES 2.0K OHM 1W 1 WW AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com