Location : Home > R > RN55D5113FB14
RN55D5113FB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN55D5113FB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN55D5113FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/8watt 511Kohms 1 100ppm 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RN55D5113FB14 standard package with RoHS 43120 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
RN55D5113FB14 14+ 39306 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
RN55D5113FB14 RoHS Compliant 39306 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767143221G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 220 OHM 14SOIC
767143221G CTS Resistor Products 796000 2015+ RES ARRAY 220 OHM 7 RES 14SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
767143221G CTS Resistor Products 796000 2015+ RES ARRAY 220 OHM 7 RES 14SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
767143221G CTS Resistor Products 906000 NEW RoHS RES ARRAY 220 OHM 7 RES 14SOIC FindCores Electronics Inc.