Location : Home > R > RN55D4324FB14
RN55D4324FB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN55D4324FB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN55D4324FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/8watt 4.32Mohms 1 100ppm 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
RN55D4324FB14 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767161221G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 15 RES 220 OHM 16SOIC
767161221G CTS Resistor Products 789600 2015+ RES ARRAY 220 OHM 15 RES 16SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
767161221G CTS Resistor Products 789600 2015+ RES ARRAY 220 OHM 15 RES 16SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com