Location : Home > R > RN55D40R2FB14
RN55D40R2FB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN55D40R2FB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN55D40R2FB14 standard package with RoHS 43110 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
RN55D40R2FB14 14+ 39246 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
RN55D40R2FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/8watt 40.2ohms 1 100ppm 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RN55D40R2FB14 Originalnew 215810 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
766163474G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 470K OHM 16SOIC
766163474G CTS Resistor Products 692400 2015+ RES ARRAY 470K OHM 8 RES 16SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com