Location : Home > R > RN55D3160FB14
RN55D3160FB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN55D3160FB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN55D3160FB14 standard package with RoHS 43600 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
RN55D3160FB14 14+ 39036 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
RN55D3160FB14 Originalnew 215810 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
RN55D3160FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/8watt 316ohms 1 100ppm 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5-2176088-4 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 3.16K OHM 0.1% 1/6W 0603
5-2176088-4 IC 56310 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-2176088-4 TE Connectivity AMP Connectors 1412800 2015+ RES SMD 3.16K OHM 0.1 1/6W 0603 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5-2176088-4 TE Connectivity AMP Connectors 681300 1534+ RES SMD 3.16K OHM 0.1 1/6W 0603 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
5-2176088-4 TE Connectivity AMP Connectors 776500 2015+ RES SMD 3.16K OHM 0.1 1/6W 0603 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com