Location : Home > R > RN55D2672FB14
RN55D2672FB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN55D2672FB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN55D2672FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/8watt 26.7Kohms 1 100ppm 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RN55D2672FB14 standard package with RoHS 43490 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
RN55D2672FB14 14+ 38946 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
770103103 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 5 RES 10K OHM 10SIP
770103103 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
770103103 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 10Kohms 10Pin 2 Isolated Global Thunder Electronics Co.,Ltd