Location : Home > R > RN55D2552FB14
RN55D2552FB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN55D2552FB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN55D2552FB14 standard package with RoHS 42940 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
RN55D2552FB14 14+ 38906 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RC0805FR-07274KL Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 274K OHM 1% 1/8W 0805
RC0805FR-07274KL Yageo 850000 2016 805 FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
RC0805FR-07274KL Yageo 20000 2014+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
766143103G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 10K OHM 14SOIC
766143103G CTS Resistor Products 695000 2015+ RES ARRAY 10K OHM 7 RES 14SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
766143103G CTS Resistor Products 695000 2015+ RES ARRAY 10K OHM 7 RES 14SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
766143103G CTS Resistor Products 699800 1534+ RES ARRAY 10K OHM 7 RES 14SOIC Alphatek Technology Limited
766143103G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 10Kohms 14Pin 2 Isolated Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com