Location : Home > R > RN55D2215FB14
RN55D2215FB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN55D2215FB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN55D2215FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/8watt 22.1Mohms 1 100ppm 800,000 Vishay/Dale 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RN55D2215FB14 standard package with RoHS 42980 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
RN55D2215FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/8watt 22.1Mohms 1 100ppm 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RN55D2215FB14 Originalnew 215810 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767161201G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 15 RES 200 OHM 16SOIC