Location : Home > R > RN55D18R7FB14
RN55D18R7FB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN55D18R7FB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN55D18R7FB14 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
RN55D18R7FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/8watt 18.7ohms 1 100ppm 800,000 Vishay/Dale 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
77081682 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 6.8K OHM 8SIP
77081682 CTS Resistor Products 1417900 2015+ RES ARRAY 6.8K OHM 7 RES 8SIP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
77081682 CTS Resistor Products 790900 2015+ RES ARRAY 6.8K OHM 7 RES 8SIP Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
77081682 CTS Resistor Products 790900 2015+ RES ARRAY 6.8K OHM 7 RES 8SIP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com