Location : Home > R > RN55D1153FRSL
RN55D1153FRSL
Share on FacebookShare on Facebook
RN55D1153FRSL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CMF706R8000FKEK Resistors Through Hole Resistors RES 6.8 OHM 1.75W 1% AXIAL
CMF706R8000FKEK IC 37780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CMF706R8000FKEK NEW 78050 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CMF706R8000FKEK Vishay Dale 1539600 2015+ RES 6.8 OHM 1.75W 1 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF706R8000FKEK Vishay/Dale 800,000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
RNC55H8871FSRSL Resistors Through Hole Resistors RES 8.87K OHM 1/8W 1% AXIAL
RNC55H8871FSRSL NEW 87650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RNC55H8871FSRSL IC 40140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RLR07C1301FSRSL Resistors Through Hole Resistors RES 1.3K OHM 1% 1/4W AXIAL
RLR07C1301FSRSL IC 58170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RLR07C1301FSRSL Vishay 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
RLR07C1301FSRSL NEW 78550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RLR20C17R4FRRSL Resistors Through Hole Resistors RES 17.4 OHM 1% 1/2W AXIAL
RLR20C17R4FRRSL IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RLR20C17R4FRRSL NEW 98870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RLR20C17R4FRRSL Vishay 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
RN55C1471FB14 Resistors Through Hole Resistors RES 1.47K OHM 1/8W 1% AXIAL
RN55C1471FB14 38636 14+ 14+ FindCores Electronics Global Distributor
RN55C1471FB14 IC 38562 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
CMF5520M000GKEB Resistors Through Hole Resistors RES 20M OHM 1/2W 2% AXIAL
CMF5520M000GKEB Vishay Dale 1359500 2015+ RES 20M OHM 1/2W 2 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMF5520M000GKEB Vishay Dale 690900 2015+ RES 20M OHM 1/2W 2 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CMF5520M000GKEB Vishay Dale 690900 2015+ RES 20M OHM 1/2W 2 AXIAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RN60C2943BRE6 Resistors Through Hole Resistors RES 294K OHM 1/4W .1% AXIAL
RN60C2943BRE6 IC 41040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RN60C2943BRE6 NEW 97730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MFR-25FBF52-143R Resistors Through Hole Resistors RES 143 OHM 1/4W 1% AXIAL
MFR-25FBF52-143R Yageo 1530600 2015+ RES 143 OHM 1/4W 1 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MFR-25FBF52-143R Yageo 881000 2015+ RES 143 OHM 1/4W 1 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MFR-25FBF52-143R Yageo 905600 NEW RoHS RES 143 OHM 1/4W 1 AXIAL FindCores Electronics Inc.
ERG-2SJ270 Resistors Through Hole Resistors RES 27 OHM 2W 5% AXIAL
ERG-2SJ270 Panasonic Electronic Component 1303000 2015+ RES 27 OHM 2W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ERG-2SJ270 ROHSPb 298500 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
7488910235 RF/IF and RFID RF Antennas 2.5GHz, 3.6GHz, 5.5GHz Chip RF Antenna 2.3GHz ~ 2.69GHz, 3.3GHz ~ 3.9GHz, 5.15GHz ~ 5.875GHz 2dBi Solder Surface Mount