Location : Home > R > RN55C76R8FB14
RN55C76R8FB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN55C76R8FB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN55C76R8FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/10watt 76.8ohms 1 50ppm 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
RN55C76R8FB14 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767163390G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 39 OHM 16SOIC