Location : Home > R > RN55C63R4FB14
RN55C63R4FB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN55C63R4FB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN55C63R4FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/10watt 63.4ohms 1 50ppm 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RN55C63R4FB14 RoHS Compliant 39126 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Inc.
RN55C63R4FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/10watt 63.4ohms 1 50ppm 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
768163124G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 120K OHM 16SOIC