Location : Home > R > RN55C3201BB14
RN55C3201BB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN55C3201BB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN55C3201BB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/10watt 3.2Kohms .1 50ppm 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RN55C3201BB14 Originalnew 215810 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
RN55C3201BB14 14+ 38716 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS01A470R0FS70 Resistors Through Hole Resistors RES 470 OHM 1W 1% WW AXIAL