Location : Home > R > RN55C2052FB14
RN55C2052FB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN55C2052FB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN55C2052FB14 14+ 38816 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
RN55C2052FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/10watt 20.5Kohms 1 50ppm 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS01A35R00FE70 Resistors Through Hole Resistors RES 35 OHM 1W 1% WW AXIAL
RS01A35R00FE70 IC 40770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS01A35R00FE70 NEW 88650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS01A35R00FE70 Vishay Dale 1413400 2015+ RES 35 OHM 1W 1 WW AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com