Location : Home > R > RN55C1504FRE6
RN55C1504FRE6
Share on FacebookShare on Facebook
RN55C1504FRE6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN55C1504FRE6 Metal Film Resistors - Through Hole 1/10watt 1.5Mohms 1 50ppm 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
RN55C1504FRE6 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
766141470G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 13 RES 47 OHM 14SOIC