Location : Home > R > RN55C1334FB14
RN55C1334FB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN55C1334FB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN55C1334FB14 15+ 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
RN55C1334FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/10watt 1.33Mohms 1 50ppm 800,000 Vishay/Dale 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767141471G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 13 RES 470 OHM 14SOIC
767141471G CTS Resistor Products 690100 2015+ RES ARRAY 470 OHM 13 RES 14SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com