Location : Home > R > RN55C12R7FB14
RN55C12R7FB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN55C12R7FB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN55C12R7FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/10watt 12.7ohms 1 50ppm 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
RN55C12R7FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/10watt 12.7ohms 1 50ppm 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS02B20K00FS70 Resistors Through Hole Resistors RES 20K OHM 3W 1% WW AXIAL