Location : Home > R > RN50C5490FB14
RN50C5490FB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN50C5490FB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN50C5490FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/20watt 549ohms 1 50ppm 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
RN50C5490FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/20watt 549ohms 1 50ppm 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS02B2K500FE70 Resistors Through Hole Resistors RES 2.5K OHM 3W 1% WW AXIAL
RS02B2K500FE70 IC 40940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RS02B2K500FE70 NEW 89050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RS02B2K500FE70 Vishay Dale 1444500 2015+ RES 2.5K OHM 3W 1 WW AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com