Location : Home > R > RN50C3572FB14
RN50C3572FB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN50C3572FB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN50C3572FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/20watt 35.7Kohms 1 50ppm 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RN50C3572FB14 14+ 38766 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS02B10K00FS70 Resistors Through Hole Resistors RES 10K OHM 3W 1% WW AXIAL
RS02B10K00FS70 Vishay Dale 1353300 2015+ RES 10K OHM 3W 1 WW AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RS02B10K00FS70 Vishay/Dale 800,000 15+ 15+ TPC Global Service Co.Ltd.
RS02B10K00FS70 Vishay/Dale 800,000 15+ Wirewound Resistors - Through Hole 3watts 10Kohms 1 Learn More Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RS02B10K00FS70 Vishay/Dale 800,000 2015+ Wirewound Resistors - Through Hole 3watts 10Kohms 1 Learn More enkaite Electronics Co., Ltd