Location : Home > R > RN50C2053FB14
RN50C2053FB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN50C2053FB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN50C2053FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/20watt 205Kohms 1 50ppm 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Topic Electronics Co.,Ltd
RN50C2053FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/20watt 205Kohms 1 50ppm 800,000 Vishay/Dale 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
43F200 Resistors Through Hole Resistors RES 200 OHM 3W 1% AXIAL