Location : Home > R > RMCF2512JT24R0
RMCF2512JT24R0
Share on FacebookShare on Facebook
RMCF2512JT24R0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RMCF2512JT24R0 RES 24 OHM 1W 5 2512 SMD 22500 Stackpole 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767143682G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 6.8K OHM 14SOIC
767143682G CTS Resistor Products 792700 2015+ RES ARRAY 6.8K OHM 7 RES 14SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
767143682G CTS Resistor Products 792700 2015+ RES ARRAY 6.8K OHM 7 RES 14SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
767143682G CTS Resistor Products 902700 NEW RoHS RES ARRAY 6.8K OHM 7 RES 14SOIC FindCores Electronics Inc.