Location : Home > R > RMCF2512FT825R
RMCF2512FT825R
Share on FacebookShare on Facebook
RMCF2512FT825R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RMCF2512FT825R RES SMD 825 OHM 1 1W 2512 613100 Stackpole Electronics Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RMCF2512FT825R RES SMD 825 OHM 1 1W 2512 507900 Stackpole Electronics Inc 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RMCF2512FT825R RES SMD 825 OHM 1 1W 2512 1330400 Stackpole Electronics Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RMCF2512FT825R RES SMD 825 OHM 1 1W 2512 603100 Stackpole Electronics Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-2176091-8 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 86.6 OHM 0.1% 1/4W 0805
1-2176091-8 IC 56260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-2176091-8 TE Connectivity AMP Connectors 1537700 2015+ RES SMD 86.6 OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-2176091-8 TE Connectivity AMP Connectors 889700 2015+ RES SMD 86.6 OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1-2176091-8 TE Connectivity AMP Connectors 894500 1534+ RES SMD 86.6 OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.