Location : Home > R > RMCF2010JT1R00
RMCF2010JT1R00
Share on FacebookShare on Facebook
RMCF2010JT1R00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RMCF2010JT1R00 good quality 456540 Stackpole 2014+ can respond quickly ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
RMCF2010JT1R00 RES 1 OHM 3/4W 5 2010 SMD 5471 Stackpole 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RL2512FK-070R022L Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 0.022 OHM 1% 1W 2512
RL2512FK-070R022L Yageo 501300 1534+ RES SMD 0.022 OHM 1 1W 2512 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RL2512FK-070R022L Yageo 606500 NEW RoHS RES SMD 0.022 OHM 1 1W 2512 FindCores Electronics Inc.
RL2512FK-070R022L YAGEO 1856000 14+ SMD Philchip Electronics Co.,Ltd.
RNCF1206DTE8R20 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 8.2 OHM 0.5% 1/4W 1206
RNCF1206DTE8R20 IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNCF1206DTE8R20 Stackpole Electronics Inc 1348100 2015+ RES SMD 8.2 OHM 0.5 1/8W 1206 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RNCF1206DTE8R20 Stackpole Electronics Inc 595600 1534+ RES SMD 8.2 OHM 0.5 1/8W 1206 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RC1005F5493CS Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 549K OHM 1% 1/16W 0402
RC1005F5493CS Distributor 173390 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
RC1005F5493CS In.Stock 88450 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
RC1005F5493CS Semiconductor 21683 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
770103391 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 5 RES 390 OHM 10SIP
770103391 CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 390ohms 10Pin 2 Isolated Global Thunder Electronics Co.,Ltd
770103391 CTS Resistor Products 899000 2015+ RES ARRAY 390 OHM 5 RES 10SIP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com