Location : Home > R > RMCF1206FT115R
RMCF1206FT115R
Share on FacebookShare on Facebook
RMCF1206FT115R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RMCF1206FT115R RES SMD 115 OHM 1 1/4W 1206 1006800 Stackpole Electronics Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RMCF1206FT115R RES SMD 115 OHM 1 1/4W 1206 901600 Stackpole Electronics Inc 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
RMCF1206FT115R RES SMD 115 OHM 1 1/4W 1206 1544800 Stackpole Electronics Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RMCF1206FT115R RES SMD 115 OHM 1 1/4W 1206 1006800 Stackpole Electronics Inc 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3-2176094-9 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 301K OHM 0.1% 1/4W 0805
3-2176094-9 TE Connectivity AMP Connectors 1339000 2015+ RES SMD 301K OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3-2176094-9 TE Connectivity AMP Connectors 587800 1534+ RES SMD 301K OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
3-2176094-9 TE Connectivity AMP Connectors 683000 2015+ RES SMD 301K OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com