Location : Home > R > RM12BPE-4S
RM12BPE-4S
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
G18FA081350 Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Tin
TVP00DT-13-32PA-P15AD Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
PT06SE-24-61P(023) Connectors, Interconnects Circular Connectors 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
D38999/26JJ29PD Connectors, Interconnects Circular Connectors 29 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
PT08E-14-18S(476) Connectors, Interconnects Circular Connectors 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
GTC06CFZ28-11P Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 22C 4#12,18#16 PIN PLUG
85102E145P5016 Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
5221185-9 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) BNC Connector Plug, Male Pin 75 Ohm Free Hanging (In-Line) Crimp
FX6A-100S-0.8SV(91) Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 100 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
FH43B-29S-0.2SHW(99) Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 29 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.008" (0.20mm) Surface Mount, Right Angle
TVS06RK-11-99HN Connectors, Interconnects Circular Connectors 7 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
BFR14S5P1 Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
97-3101A16-9PX Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 4C 2#16, 2#12 PIN RECP
0465573145 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 120 Position Connector High Density Array, Female Surface Mount Gold
5025982393 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 23 Position FPC Connector Contacts, Top and Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle