Location : Home > R > RLR05C10R0GMB14
RLR05C10R0GMB14
Share on FacebookShare on Facebook
RLR05C10R0GMB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RLR05C10R0GMB14 n/a 68000 Vishay n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CPF-A-0805B150RE Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 150 OHM 0.1% 1/10W 0805
768163103G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 10K OHM 16SOIC
768163103G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 10Kohms 16Pin 2 Isolated Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com