Location : Home > R > RLB9012-2R2ML
RLB9012-2R2ML
Share on FacebookShare on Facebook
RLB9012-2R2ML distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RLB9012-2R2ML 13+ 854679 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
RLB9012-2R2ML INDUCTOR HI CURRENT RADIAL 2.2UH 42055 Bourns 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
RLB9012-2R2ML 854679 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
RLB9012-2R2ML Originalnew 215810 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-09E-155-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM L-TAB T412
NTTFS4939NTAG Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 8.9A 8WDFN
NTTFS4939NTAG IC 58890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NTTFS4939NTAG ON 35501 12+ 8-WDFN Exposed Pad Evergreen Electronics Co.,Ltd
NTTFS4939NTAG ON Semiconductor 139930 NEW RoHS MOSFET N-CH 30V 8.9A 8WDFN FindCores Electronics Inc.
NTTFS4939NTAG ON Semiconductor 242160 1538+ MOSFET N-CH 30V 8.9A 8WDFN Alphatek Technology Limited
ATS-02A-94-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM R-TAB T412
ATS-10H-153-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM L-TAB T412
FQB7N60TM_WS Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 600V 7.4A D2PAK
FQB7N60TM_WS Fairchild 140110 NEW RoHS MOSFET N-CH 600V 7.4A D2PAK FindCores Electronics Inc.
FQB7N60TM_WS Fairchild 157759 15+ MOSFET N-CH 600V 7.4A D2PAK Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FQB7N60TM_WS Fairchild 697300 1525+ MOSFET N-CH 600V 7.4A D2PAK Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com