Location : Home > R > RLB0912-3R3ML
RLB0912-3R3ML
Share on FacebookShare on Facebook
RLB0912-3R3ML distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RLB0912-3R3ML 17+ 6000 BOURNS 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RLB0912-3R3ML Originalnew 215810 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
RLB0912-3R3ML Radial Inductors 10000 BOURNS 2013+ WLParts Electronics ltd
RLB0912-3R3ML INDUCTOR 3.3UH 20 RADIAL 57559 Bourns 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
LF2020NP-392 Filters Common Mode Chokes 3.9mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1A DCR 410 mOhm
LF2020NP-392 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LF2020NP-392 NEW 77510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-21G-139-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM L-TAB
ATS-16C-202-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X6MM XCUT
ATS-19F-16-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X10MM XCUT
B82442A1125K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1.2mH Unshielded Wirewound Inductor 75mA 13.6 Ohm Max 2-SMD
B82442A1125K 40065 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
B82442A1125K IC 36942 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
9912-18MM Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #8 Nylon 0.709" (18.00mm) Natural
9912-18MM IC 57470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9852.5200 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Standoff Threaded M5 Nylon, Brass Insert 0.984" (25.00mm) Natural
2-1437685-6 Hardware, Fasteners, Accessories DIN Rail Channel Din Rail 3.400" W x 0.700" H (86.36mm x 17.78mm) Slotted 24.000" (609.60mm)