Location : Home > R > RLB0608-3R9ML
RLB0608-3R9ML
Share on FacebookShare on Facebook
RLB0608-3R9ML distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RLB0608-3R9ML INDUCTOR 3.9UH 720MA T/H RADIAL 10580 Bourns 2014+ Pb F-ree,Timely Response Ameyic Electronics Limited
RLB0608-3R9ML INDUCTOR 3.9UH 720MA T/H RADIAL 42415 Bourns 1531+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RLB0608-3R9ML IN STOCK 854679 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
RLB0608-3R9ML standard package with RoHS 43780 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
D45H8 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 60V 10A TO220AB