Location : Home > R > RL3720WT-R050-F
RL3720WT-R050-F
Share on FacebookShare on Facebook
RL3720WT-R050-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RL3720WT-R050-F Current Sense Resistors - SMD 1W 0.050ohm 1 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RL3720WT-R050-F RES SMD 0.05 OHM 1 1W 0815 694000 Susumu 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.