Location : Home > R > RL3720WT-R033-G
RL3720WT-R033-G
Share on FacebookShare on Facebook
RL3720WT-R033-G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RL3720WT-R033-G Originalnew 215810 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
RL3720WT-R033-G Current Sense Resistors - SMD 1W 0.033ohm 2 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RL3720WT-R033-G RES SMD 0.033 OHM 2 1W 0815 808000 Susumu NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RL3720WT-R033-G RES SMD 0.033 OHM 2 1W 0815 702800 Susumu 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RL3720WT-R033-G Current Sense Resistors - SMD 1W 0.033ohm 2 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd