Location : Home > R > RL3720WS-R56-F
RL3720WS-R56-F
Share on FacebookShare on Facebook
RL3720WS-R56-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RL3720WS-R56-F RES SMD 0.56 OHM 1 1W 0815 605200 Susumu NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RL3720WS-R56-F standard package with RoHS 42950 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
RL3720WS-R56-F RES SMD 0.56 OHM 1 1W 0815 500000 Susumu 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RL3720WS-R56-F Current Sense Resistors - SMD 1W 0.56ohm 1 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com