Location : Home > R > RKZ-1205D/P
RKZ-1205D/P
Share on FacebookShare on Facebook
RKZ-1205D/P distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RKZ-1205D/P 854679 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
RKZ-1205D/P 854679 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GPC80A Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CNVRTR 5V +/-12V 12V 80W
GPC80A 654789 13+ fenkey electronics co.,ltd
GPC80A IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GPC80A SL Power Electronics Manufactu 8000 2012+ POWER SUPPLY SWITCHER 80W QUAD SIMEN Electronics Co.,Ltd