Location : Home > R > RJF5442M200
RJF5442M200
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
180-M26-203L031 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 26 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector, Free Hanging (In-Line); Panel Mount Solder Cup
D37S91C4GL00 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Press-Fit
10064555-212210ELF Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 21 Position FPC Connector Contacts, Top 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle
174259-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Gray
174259-3 TE Connectivity AMP Connectors 287530 2016+ CONN CAP 4POS DBL LOCK DARK GRAY Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
174259-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
174259-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN CAP 4POS DBL LOCK DARK GRAY EKT Electronics Co., Ltd
174259-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN CAP 4POS DBL LOCK DARK GRAY TPC Global Service Co.Ltd.
1-1546701-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1290290000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1290290000 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1290290000 Weidmuller 157470 2016+ S2C-SMT 3.50/18/180LF 3.5SN BK Unitronix Electronics Limited
3110-08-003-13-00 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
3110-08-003-13-00 CNC Tech 157270 2016+ CONN HEADER 0.079 8 POS Unitronix Electronics Limited
3110-08-003-13-00 CNC Tech 277670 2016+ CONN HEADER 0.079 8 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3110-08-003-13-00 IC 57640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1612660000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Blade Pins, Shrouded (4 Side) 0.276" (7.00mm) Vertical Through Hole
1612660000 Weidmuller 147710 2016+ CONN HEADER MALE 2POS 7MM Unitronix Electronics Limited
1612660000 Weidmuller 278810 2016+ CONN HEADER MALE 2POS 7MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com