Location : Home > R > RH0508R000FC02
RH0508R000FC02
Share on FacebookShare on Facebook
RH0508R000FC02 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RH0508R000FC02 standard package with RoHS 45400 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
RH0508R000FC02 Wirewound Resistors - Chassis Mount 50watts 8ohms 1 Learn More 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RACM40-15S Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters CONV AC/DC 40W 85-264VIN 15VOUT
REC3-2415DRW/H4/A/M/CTRL Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 3W 18-36VIN +/-15VOUT
REC3-2415DRW/H4/A/M/CTRL Recom Power 10000 12+ 12+ SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
REC3-2415DRW/H4/A/M/CTRL Recom Power 4311 12+ 24-DIP Module (8 Leads) General Electronics Co.,Ltd
3602-12-52 Relays Signal Relays, Up to 2 Amps Reed Relay DPST (2 Form A) Through Hole
3602-12-52 784494 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
3602-12-52 Coto Technology 27280 15+ RELAY REED DPST 250MA 12V Unitronix Electronics Limited
3602-12-52 Coto Technology 39514 NEW RoHS RELAY REED DPST 250MA 12V FindCores Electronics Co.,Ltd.
3602-12-52 Coto Technology 8330 2014+ RELAY REED DPST 250MA 12V Ameyic Electronics Limited