Location : Home > R > RH00510K00FC02
RH00510K00FC02
Share on FacebookShare on Facebook
RH00510K00FC02 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RH00510K00FC02 Wirewound Resistors - Chassis Mount 5watts 10Kohms 1 Learn More 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DPD060050-P12/RN-SZ Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 6V 1W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
DPD060050-P12/RN-SZ IC 40870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PJT-15V65WBAA Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 15V 65W
R0.25S12-1224/P-R Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 0.25W 12V IN 24V OUT
R0.25S12-1224/P-R IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R0.25S12-1224/P-R NEW 88170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
REC5-4812DRW/H/B/M/SMD-R Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 5W 36-72VIN +/-12VOUT
PY08-Y1 Relays Relay Sockets Relay Socket Panel Mount
PY08-Y1 OMRON 2850 2010+ 2010+ TPC Global Service Co.Ltd.
PY08-Y1 OMRON 2850 2010+ Relay New & Original parts EKT Electronics Co., Ltd
RP20-11012SFR/P-HC Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 20W 43-160VIN 12VOUT
REC3.5-2415DRW/R8/A/CTRL Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 3.5W 18-36VIN +/-15VO
REC3.5-2415DRW/R8/A/CTRL Recom Power 34318 12+ 24-DIP Module (7 Leads) Evergreen Electronics Co.,Ltd
OLIMEXINO-85S OLIMEX 1181 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
OLIMEXINO-85S OLIMEX 631 NEW+ NOVOT Electronics Trading Co., LTD.
OLIMEXINO-85S OLIMEX 881 NEW+ Asia Military Components Trading Co., Ltd.
HS50 2R2 F Resistors Chassis Mount Resistors RES CHAS MNT 2.2 OHM 1% 50W