Location : Home > R > RGP10ME-E3/91
RGP10ME-E3/91
Share on FacebookShare on Facebook
RGP10ME-E3/91 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RGP10ME-E3/91 Diodes - General Purpose Power Switching 1.0A 1000 Volt 500ns 30 Amp 80,000 Vishay Semiconductors 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5374AE3/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 75V 5W T18
VLZ2V4B-GS18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 2.53V 500MW SOD80
VLZ2V4B-GS18 IC 58280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VLZ2V4B-GS18 NEW 88670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BAV20W-7-F Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 150V 200MA SOD123
BAV20W-7-F DIODES 833000 20+PB SOD-123 FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
BAV20W-7-F DIODES 20000 22+ SOT-89-5 TIANHAO INDUSTRIAL CO.,LIMITEDLucy@thsyic.com
VT1080S-E3/4W Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 10A 80V TO-220AB
VT1080S-E3/4W IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EK 04V0 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 40V 1A AXIAL
EK 04V0 IC 41070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EK 04V0 NEW 88390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MURS340SHE3_A/H Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 400V 1.5A DO214AA
CMR1-06 BK Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 1A SMB
VC11015100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Blade Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
VC11015100J0G Amphenol FCI 157110 2016+ 762 TB SOCKET WF VER A/T Unitronix Electronics Limited
VC11015100J0G IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VC11015100J0G NEW 77910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1861235 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 10 Position Terminal Block Header, Male Pins Green Screw Mount - Front Flange
1861235 Phoenix Contact 147440 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1861235 Phoenix Contact 288910 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1599200000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Panel Mount 9 Position Terminal Block Header, Male Pins Orange Screw Mount - Front Flange
1599200000 Weidmuller 147880 2016+ CONN THRU-PNL W/LATCH 9POS FL OG Unitronix Electronics Limited
1599200000 Weidmuller 288450 2016+ CONN THRU-PNL W/LATCH 9POS FL OG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1985111 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 17 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole