Location : Home > R > RGL34GHE3/98
RGL34GHE3/98
Share on FacebookShare on Facebook
RGL34GHE3/98 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RGL34GHE3/98 Diodes - General Purpose Power Switching 400 Volt 0.5A 150ns 10 Amp 80,000 Vishay Semiconductors 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
RGL34GHE3/98 Originalnew 205050 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMBZ5926B-M3/52 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 11V 550MW DO214AA
SMBZ5926B-M3/52 IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMBZ5926B-M3/52 NEW 98690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FDG6306P Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2P-CH 20V 0.6A SC70-6
FDG6306P 89750 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
FDG6306P STOCK 42920 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
FDG6306P NEW 99750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SPN03N60C3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 650V 0.7A SOT-223
SPN03N60C3 Infineon Technologies 241760 1538+ MOSFET N-CH 650V 0.7A SOT-223 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SPN03N60C3 39496 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
SPN03N60C3 STOCK 43000 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
SPN03N60C3 Originalne 498101 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
HSM890GE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 90V 8A DO215AB
HSM890GE3/TR13 IC 40570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HSM890GE3/TR13 Microsemi 989000 16+ROHS DO215AA Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
HSM890GE3/TR13 NEW 97390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TS12110A00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
TS12110A00J0G Amphenol FCI 147810 2016+ 350 TB PLU PLU HOOK/E Unitronix Electronics Limited
TS12110A00J0G IC 58160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS12110A00J0G NEW 88350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F27025ITT Crystals and Oscillators Crystals 27MHz ¡À20ppm Crystal 6pF 200 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F27025ITT CTS-Frequency Controls 42055 1538+ CRYSTAL 27.000 MHZ 6PF SMT Alphatek Technology Limited
416F27025ITT CTS-Frequency Controls 57479 2015+ CRYSTAL 27.000 MHZ 6PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F27025ITT CTS-Frequency Controls 97990 2015+ CRYSTAL 27.000 MHZ 6PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
KE081351A0J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
KE081351A0J0G Amphenol FCI 157260 2016+ 350 TB SOCKET RA W/LATCH Unitronix Electronics Limited
KE081351A0J0G IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KE081351A0J0G NEW 88800 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1546220-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 12 Position Wire to Board Terminal Block 35¡ã (145¡ã) Angle with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1-1546220-2 985765 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1-1546220-2 985765 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
1-1546220-2 IC 58000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546220-2 TE Connectivity AMP Connectors 299150 2016+ TERM BLOCK 12POS 35DEG .200 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1989890 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 17 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.098" (2.50mm) Through Hole
1989890 IC 58320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1989890 Phoenix Contact 147750 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1989890 Phoenix Contact 287890 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0397000202 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.100" (2.54mm) Through Hole