Location : Home > R > RGH2012-2E-P-331-B
RGH2012-2E-P-331-B
Share on FacebookShare on Facebook
RGH2012-2E-P-331-B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RGH2012-2E-P-331-B Thin Film Resistors - SMD 1/4W 330 ohm 0.1 25ppm 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
RGH2012-2E-P-331-B RES 330 OHM .1 1/4W 0805 SMD 6000 Susumu 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor