Location : Home > R > RG3216P-86R6-W-T1
RG3216P-86R6-W-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG3216P-86R6-W-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG3216P-86R6-W-T1 RES SMD 86.6 OHM 0.05 1/4W 1206 1535200 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RG3216P-86R6-W-T1 RES SMD 86.6 OHM 0.05 1/4W 1206 1535200 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RG3216P-86R6-W-T1 RES SMD 86.6 OHM 0.05 1/4W 1206 588300 Susumu 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RG3216P-86R6-W-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/8W 86.6ohm 0.05 25ppm 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com