Location : Home > R > RG3216P-8661-B-T1
RG3216P-8661-B-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG3216P-8661-B-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG3216P-8661-B-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/4W 8.66Kohm 0.1 25ppm 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RG3216P-8661-B-T1 RES SMD 8.66K OHM 0.1 1/4W 1206 1249200 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RG3216P-8661-B-T1 RES 8.66K OHM 1/4W .1 1206 6000 Susumu 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RG3216P-8661-B-T1 RES SMD 8.66K OHM 0.1 1/4W 1206 1249200 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com