Location : Home > R > RG3216P-80R6-B-T1
RG3216P-80R6-B-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG3216P-80R6-B-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG3216P-80R6-B-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/4W 80.6ohm 0.1 25ppm 80000 Susumu 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RG3216P-80R6-B-T1 RES 80.6 OHM 1/4W .1 1206 10000 Susumu 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RG3216P-80R6-B-T1 RES SMD 80.6 OHM 0.1 1/4W 1206 1510400 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RG3216P-80R6-B-T1 RES SMD 80.6 OHM 0.1 1/4W 1206 1510400 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited